ТВД “Конкорд”

Вакансії

Приєднуйся до нашої професійної команди

Вакансії ТВД “Конкорд”

Компанія Конкорд завжди шукає талановитих та амбітних людей, готових приєднатися до нашого професійного середовища.

Ми вкладаємо особливу увагу у процес відбору, оскільки віримо, що сильна команда Mercedes-Benz починається з відмінних співробітників.

Ми шукаємо тих, хто не тільки володіє необхідними навичками ремонту та обслуговування вантажних автомобілів та вміннями роботи з клієнтами, але й ділить наші цінності, має мотивацію до саморозвитку та вміє працювати в команді.

В нашому колективі панує атмосфера взаємоповаги та співпраці. Ми прагнемо створити середовище, в якому кожен співробітник має можливість розвиватися та зростати професійно. Наша компанія підтримує кар’єрне зростання, надає можливість розвиватися у своїх сильних сторонах та втілювати нові ідеї.

Ми розуміємо, що наші співробітники є нашим найбільш цінним активом, тому пропонуємо конкурентну заробітну плату, корпоративні переваги та можливості для самореалізації. У компанії Конкорд ви зможете працювати з професіоналами, навчатися від них та спільно досягати великих результатів.

Якщо ви шукаєте викликів, розвитку та можливостей для зростання, приєднуйтесь до нас! У Конкорді ви знайдете не лише роботу, а й можливість стати частиною нашої успішної команди, де ваші навички та потенціал будуть високо цінуватися.

Актуальні вакансії:

  • Автослюсар-ходовик;
  • Автослюсар-моторист;
  • Автолектрик.

Зв’язатися з відділом HR:
Ірина Іванова
+38 097 466 1051