ТВД “Конкорд”

Історія компанії

Обслуговування та продаж Mercedes-Benz з 2010 року

Компанія «Конкорд» у формі товариства з додатковою відповідальністю була зареєстрована 15.11.2010 року.

У тому ж році компанія підписала дилерську угоду з ПРАТ «Автокапітал» та стала першим офіційним сервісним центром Mercedes-Benz з обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровській області. Від цього моменту всі власники вантажних автомобілів Mercedes-Benz Actros, Axor, Atego та інших моделей стали отримувати якісні та кваліфіковані послуги з ремонту та технічного обслуговування від локального авторизованого сервісного центра ТДВ «Конкорд».

У 2011 році компанія ТДВ «Конкорд» розширила свою співпрацю з офіційним імпортером вантажних автомобілів Mercedes-Benz ПРАТ «Автокапітал» і підписала дилерську угоду, яка надавала право на продаж вантажних автомобілів Mercedes-Benz на території Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей.

Таким чином з 2011 року компанія надає повний комплекс послуг пов’язаних з придбанням та експлуатацією вантажних автомобілей Mercedes-Benz у всіх галузях державного та приватного секторів економіки.

У період з 2011 по 2023 рік команда професіоналів ТДВ «Конкорд» реалізувала десятки масштабних проектів з поставки вантажних автомобілів та виконала безліч роздрібних контрактів на придбання та обслуговування.

Орієнтовна кількість поставлених вантажівок та причепної техніки 600 одиниць. Щорічно послугами сервісного центру ТДВ «Конкорд» користуються власники понад 500 вантажівок.

За ці роки нашими клієнтами стали успішні українські підприємства, та відомі торгові марки.

За ці роки співробітники компанії неодноразово відвідували виробничі потужності постачальника Daimler Truck AG у Німеччині для ознайомлення з виробництвом та узгодження технічних рішен. Сервісні інженери та майстри-приймальники проходили щорічне навчання згідно високих стандартів якості обслуговування Daimler Truck AG.

Наша компанія зберегла унікальний досвід та професійний колектив, який здатний виконувати завдання будь-якого рівня складності.

Якщо ви є власником вантажівок Mercedes-Benz, або тільки збираєтесь ним стати, можете бути впевнені, «Конкорд» має все що потрібно вам: професійний підбір та продаж автомобілів, якісне та оперативне сервісне обслуговування, індивідуальні умови співпраці та наша відданість!