Новини ТВД “Конкорд” 

Mercedes-Benz представив новий флагманський сідловий тягач Actros L з кабіною ProCabin.

Нова дизельна вантажівка від Mercedes-Benz Trucks вражає своєю функціональністю та дизайном, тут є усе необхідне для комфорту та безпеки в дорозі. Чудове поєднання покращеної аеродинаміки та вдосконалених систем безпеки Active Brake Assist 6, Active Sideguard Assist 2 та Active Drive Assist 3 для спокійної та комфортної подорожі.

Замовити новий тягач Actros L з кабіною ProCabin у офіційного дилера можна буде в грудні 2024 року, а на українському ринку вантажівка з кабіною ProCabin з’явиться в квітні 2025 року.

Actros L ProCabin технологія

Аеродинамічний дизайн кабіни ProCabin продуманий до найменших дрібниць. Подовжена на 80 мм фронтальна частина дозволяє ще зменшити опір повітряному потоку на великих швидкостях. Оптимізоване бічне облицювання та покращене облицювання колісних арок, відсутність стиків та швів забезпечують ідеальний перехід між причепом та тягачем. Потік повітря направляється навколо автомобіля, а для кращої оптимізації тут передбачене відокремлення моторного відсіку від зовнішнього повітряного потоку. Загалом кожна деталь аеродинамічного дизайну кабіни нового тягачу продумана до найменших дрібниць, а новий дизайн кабіни забезпечує додаткову економію палива до 3%. 

actros l фари

Новий флагман оснащений 12,8-літровим економічним двигуном третього покоління OM471 з необмеженою потужністю для ще кращої ефективності під час тривалих подорожей. Лише одне натискання кнопки дає змогу отримати на 200 Нм більше крутного моменту на особливо складних ділянках, де потрібне швидке прискорення. Серед основних переваг цього двигуна – нижчі експлуатаційні витрати та більша ефективність в дорозі, покращена динаміка водіння та комфорт. Тут передбачені дві нові турбіни, які адаптовані під різноманітні потреби перевезень. А основний акцент робиться на мінімальну витрату палива та високу ефективність без втрати продуктивності. Це забезпечує економію палива до 4% порівняно з попереднім поколінням двигунів.

Actros L ProCabin для водія

Окрім ергономічного та ефективного дизайну кабіни, особливу роль також відіграє привабливий зовнішній вигляд та комфорт водія в дорозі. Кабіна Actros L оснащена світлодіодним освітленням для кращої видимості на дорозі. Покупці також додатково можуть замовити матричні фари для ще кращої світловіддачі. Дизайн ProCabin зсередини доступний в трьох варіантах: Big, Stream та Giga Space. Тут передбачені різні опції комфорту, такі як: нові чохли з тканин преміум класу, ліжка з якісним матрацом, підігрів сидінь та інші функції для максимального комфорту водія в дорозі. На бічних стінках кабіни розташовані додаткові роз’єми USB-C, розетки та інші опції. Оновлена концепція SoloStar вражає своїм дизайном та передбачає все необхідне для спокійної та комфортної поїздки. Кабіна буквально стане вашою другою домівкою на час тривалих подорожей.

Actros L ProCabin просторий салон
Actros L ProCabin для водія

З сенсорним екраном та панеллю перемикачів Multimedia Cockpit Interactive 2 водій має змогу швидко налаштувати опції кабіни під свої вимоги. За необхідності, команди та налаштування можна повідомляти за допомогою голосового помічника. 

Нова дизельна вантажівка максимально пристосована до дороги, адже система Predictive Powertrain Control в поєднанні з Powershift Advanced дає змогу отримати повну інформацію про маршрут та керувати автомобілем в залежності від особливостей дороги. Система безпеки нового флагмана Actros L відповідає суворим стандартам загальних правил безпеки GSR, які набувають чинності з липня 2024 року. Тут передбачено так зване злиття датчиків – об’єднання даних камери та радара для ще кращої бокової та передньої видимості. Вантажівка оснащена шістьма вбудованими датчиками для найбільшої та найефективнішої безпеки водіння, щоб максимально захистити усіх учасників дорожнього руху.

Actros L в гаражі

Шосте покоління системи активного гальмування Active Brake Assist передбачає наявність помічника екстреного гальмування від Daimler Truck. Оновлена система має найновіші стандарти екстреного гальмування та розпізнавання небезпеки на дорозі. Для безпеки пішоходів та велосипедистів, які можуть опинитися перед вантажівкою, встановлений новий помічник Front Guard Assist. Система контролює територію перед автомобілем та допомагає водію під час руху та на перехрестях.

Actros L ProCabin стильний

Компанія Mercedes-Benz створила надійний та якісний Actros L з кабіною ProCabin, де передбачене усе необхідне для безпечної та комфортної подорожі на великі відстані.

Actros L ProCabin сервіс